Slowo.pl  
Start   Prenumerata   Blog   Forum   O nas   Kontakt  
  Slowo.pl to serwis poświęcony
popularyzowaniu Pisma Świętego.
Wierzymy, ze Słowo Boże ma moc zmieniać ludzkie życie.

Ty również możesz doświadczyć takiej przemiany.

Zapisz się na dostępne listy,
by otrzymywać fragmenty z Pisma Świętego z wybraną częstotliwością. Wszystko bezpłatnie i bez reklam.
 
 
Słowo Dnia
Jezus powiedział: Duch daje życie; ciało na nic się nie przyda. Słowa, które Ja wam powiedziałem, są duchem i są życiem.
Jana 6:63
 
Porady Dobrego Życia
Miłośnikom czytania, którzy pragną należeć nie tylko do elitarnego dziś grona ludzi oczytanych, ale również do zacnego grona ludzi błogosławionych, polecam zachętę Apostoła zapisaną w najbardziej tajemniczej i fascynującej księdze Biblii: "Błogosławiony ten, który czyta, i ci, którzy słuchają słów proroctwa i zachowują to, co w nim jest napisane; czas bowiem jest bliski". (Księga Objawienia 1:3) Błogosławieństwo bierze się nie z tego, ŻE czytamy lub słuchamy, ale z tego, CO czytamy i czego słuchamy.

Skomentuj na http://slowo.pl/tuba/blogoslawieni-czytelnicy-4017.htm.
 
 
   
Kobieta w ramionach stwórcy   Czy mnie jeszcze pamiętasz?   Słowa Jezusa z Nazaretu
Myśli, które mogą pomóc Ci lepiej poznać miłującego Boga, Ojca w Niebie, i sposób, w jaki On uwalnia od zranień smutnej przeszłości, daje siłę do pokonywania codziennych trudności oraz napełnia nadzieją na lepsze życie.
 
Tekst z lukami do uzupełnienia wysyłany kilka godzin po głównej wiadomości. Pomaga sprawdzić, co zapamiętaliśmy z cytatu z listy "Słowo Dnia".
 
Wypowiedzi Jezusa na różne tematy (np: wiara, życie wieczne, nowe narodzenie). Fragmenty z jednej kategorii tematycznej wysyłane są przez kilka tygodni, po czym rozpoczynamy wysyłkę cytatów na inny temat, itd, itd.
 
 
To może zmienić Twoje życie
reklama
 
 
Radio Chrześcijanin
prenumeratorów:
11476
  on-line:
4
 
© Slowo.pl 1999-2010